Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є пізнавальною грою, у ході виконання якої дитині водночас і дізнається багато нового, і вчиться опрацьовувати власні та загальні назви. Іменники використовуються з різними цілями. Іноді вони називають процеси, іноді – осіб, які ці процеси виконують. Якщо певне слово, яке називає особу, є іменем, то це слово є власною назвою. Це стосується також назв географічних місцин, в тому числі і міст, річок, країн тощо. Ці назви у певному сенсі теж є іменами. Власні назви пишуться з великої літери навіть тоді, коли вони є не першими словами в реченнях. На екрані перед дитиною міститься зображення маленької географічної статті – нової для кожного наступного етапу завдання. Ця стаття розповідає щось цікаве про одну зі столиць світу та про країну, якій вона належить. Стаття невеличка, але цікава, пізнавальна, містить не лише суто географічні факти, а й згадки про культуру народу цієї країни. Деякі слова у ній неповні – у них пропущено першу літеру. Дитина має визначити, чи є ці слова власними назвами чи все-таки загальними. В залежності від цього слід вписати або велику, або маленьку літеру у порожню ділянку слова. Поряд зі статтею міститься колесо, яке нагадує ігровий барабан, що використовується у різноманітних лотереях. Там дитина шукає потрібну літеру, після чого переносить до опрацьованого слова. Коли школяр вставить букви потрібного розміру у всі неповні слова, то таким чином завершить статтю – і пройде до нової на наступний етап. Виконуючи цю вправу, дитина тренується працювати із власними назвами, розрізняючи їх від загальних за сенсом. Адже Амстердам є лише один, а от міст – багато. Відповідно слово «місто», на відміну від назви столиці Нідерландів, пишеться з маленької букви.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Гра «Столиці світу»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися