Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина, навчаючись у четвертому класі, вже має певні знання про частини мови та їхні граматичні категорії, тож знайомитись з ними не доведеться. Натомість дитина відразу може приступити до опрацювання цих категорій за допомогою розвиваючих ігор, зокрема, ця вправа є такою грою. У ході її виконання дитина буде опрацьовувати тему роду в іменниках. На екрані перед дитиною міститься зображення саду. Школяр бачить кілька дерев – всього три, і кожне підписано своїм родом. Під ними розташувались плоди. На них у свою чергу міститься по одному слову. Слова різні на всіх етапах завдання, однак, це завжди іменники, тобто такі слова, які називають предмети, явища та осіб, відповідаючи на питання «хто?» або «що?». Плоди попадали з дерев хаотично і відразу не розбереш, яке з них впало з котрого дерева. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб повернути плоди достигати на своє дерево. Для цього учень аналізує кожне слово з плоду, щоб визначити його рід. Після цього його залишається повісити на відповідне дерево. Так треба зробити з усіма словами. Коли школяр поверне у крони всі яблучка (або інші плоди, якими б вони не були), то пройде на новий рівень завдання, де треба виконати аналогічний набір дій. Взагалі визначення роду відбувається досить легко: дитині просто слід поставити до іменника питання присвійності: «стіл чий?», «яблуко чиє?», «сестра чия?» – і орієнтуватись за питаннями, аби визначити рід. А ігрова тематика та яскраві, деталізовані й досить обʼємні малюнки, які зосереджують на собі увагу дитини, урізноманітнюють виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Гра «В саду»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися