Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожен час має свої особливості, а крім того – ще й по-своєму поєднується з іншими граматичними категоріями слів, що належать до даної частини мови. Тому вивчення часу досить непросте, а відтак вимагає додаткової уваги. Для того, щоб дитині було цікавим завдання з подібною механікою виконання, ця вправа, яка закріплює знання категорії часу, має акцент саме на ігровій формі. Символом Великодня в країнах Західної Європи є кролик. Він є символом весни, оновлення та життя, тож з приходом християнської віри даний символ просто влився у головне весіннє свято цієї релігії. Так от, на екрані перед школярем міститься галявинка, на якій сидить дитина у костюмі великоднього кролика. Цей персонаж водночас посилює ігровий аспект завдання і робить вправу більш інтерактивною, адже виступає в якості напарника учню. Під галявинкою є кілька розфарбованих великодніх яєць. Всі вони виконані в різних яскравих кольорах та мають цікаві, приємні візерунки, хоча й не повʼязані з писанкарством (аби не змішувати у розумінні дитини західноєвропейські та українські великодні традиції), і на кожному з яєчок міститься по одному дієслову. Над цією композицією міститься формулювання завдання. Там вказано, дієслова в формі якого часу потрібні дитині в костюмі кролика. Школяр знаходить їх та передає напарнику, після чого проходить на наступний етап. Там будуть інші дієслова для опрацювання та інші деталі малюнку. Ця вправа надасть дитині більшого досвіду у розприділенні дієслів за категорією часу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.5
Гра «Великдень»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися