Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівники – це слова, які характеризують дію або іншу ознаку, однак, не змінюючись граматично. Відповідно існує невелика кількість морфем, характерних для цієї частини мови. У ході виконання цього завдання дитина навчиться впізнавати прислівники за допомогою цих морфем. На екрані перед учнем міститься зображення човника – гарного, детально змальованого та, судячи з усього, зручного й стрімкого. Він знаходиться на фоні морського узбережжя. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти назву для нього. Єдина умова – вибрати назву треба з-поміж наданих під картинкою варіантів, а також це обовʼязково має бути саме прислівник. Особливість слів, які надаються в якості варіантів, в тому, що всі вони спільнокореневі і при цьому всі вони належать до зовсім різних частин мови: іменник, прикметник, прислівник тощо. Як же визначити прислівник? По-перше, дитина має згадати, на які питання відповідають слова, що належать до цієї частини мови. Зокрема «як?», «де?», «коли?», «яким способом?» тощо. Питань прислівників багато, тож крім того школяр має підставити слово, яке той чи інший варіант описують. Прислівники описують дієслова і зрідка прикметники та ніколи – іменники. Крім того, учень паралельно визначає, до яких частин мови належать інші слова, тож методом виключення вибирає прислівник. Рухаючись з етапу на етап (варіанти на кожному рівні будуть нові), дитина запамʼятовує, як саме закінчується основа слова, якщо воно – прислівник. Цікаво, що характерною для цієї частини мови морфемою є не закінчення, а суфікс. Адже закінчення містить граматичне значення, а прислівники граматично не змінюються. Відповідно вони – єдина самостійна частина мови, яка не має закінчень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Гра «Вибери човну назву»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися