Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Граматичні категорії дієслова істотно відрізняються від тих, які мають іменникові частини мови: власне, іменник, прикметник, числівник та займенник. Наприклад, однією зі своєрідних граматичних категорій слів, що належать до даної частини мови, є час. І ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені опрацюванню даної категорії. Граматичне значення дієслів є поєднанням кількох дуже специфічних категорій, притаманним саме словам, які належать до даної частини мови. Як і попереднє завдання, це – присвячене опрацюванню граматики дієслів з точки зору їхнього часу і робить особливий акцент на ігровій формі. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з атрибутами знімального майданчика кінофільмів. На екрані перед учнем міститься зображення кількох спеціальних атрибутів, якими помічники режисерів оголошують новий дубль. На кожному міститься інший займенник та каркас для дієслова, де вже є корінь, який містить ядро лексичного значення, відповідні суфікси й префікси – але нема закінчення, яке містить ядро значення граматичного. У формулюванні завдання, яке міститься над даною композицією, вказано, в якому часі треба опрацювати дане слово. Займенники в свою чергу прямо вказують на особу. У дитини є всі відомості, щоб підібрати до кожного конкретного випадку своє закінчення. Коли школяр допише всі дієслова, то пройде на наступний етап. Там у завданні буде вказано інший час, на картинках будуть нові дієслова, а займенники зміняться. Таким чином, всі дієслова в межах одного рівня будуть мати однакову форму часу, але відрізнятись за особою або числом в межах однієї особи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.9
Гра «Знімальний майданчик»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися