Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наші пращури вміли знаходити користь від ледь не всього, що їх оточувало у світі. Велику користь вони знайшли у рослинах, з якими повʼязано немало легенд, історій, а також – важливих відомостей про їхню цілющу силу. Ці відомості є такою ж частиною спадщини народної мудрості, як традиційні пісні або приказки. Більше того, для наших пращурів саме лікарські рослини були тим, що рятувало їхнє життя – від хвороб, ран, навіть пошесті. Адже протягом століть люди здебільшого лікувались самотужки або йшли до знавців медицини. У ході виконання цього завдання дитина дізнається основу того багатства знань, які повʼязані з лікарськими рослинами, що можуть допомогти нам так само ефективно, як й нашим дідам-прадідам. На екрані перед учнем міститься зображення розгорнутої книги. На одній її сторінці є загадка, присвячена тій чи іншій лікарській рослині. Тут важливо зауважити: сама загадка містить в собі «інструкцію для використання», тобто опис ситуації, коли ця рослина потрібна, а також коротко про те, як саме її використовують в лікарських цілях. На іншій сторінці міститься кілька ілюстрацій. Школяр має вибрати серед малюнків той, на якому зображено потрібну рослину. Оскільки йде мова про різноманіття лікарських рослин, всі ілюстрації максимально деталізовані та містять особливі риси цих рослин, аби в житті за малюнком їх можна було легко впізнати. Коли дитина вибирає потрібну картинку, назва рослини зʼявляється над загадкою, тож учень може її вивчити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.5
Лікарські рослини рідного краю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися