Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мова – це невідʼємна частина національної культури. З цієї причини саме у комплексі завдань з мови знайшли своє місце такі вправи, що присвячені різним особливостям культури України, її фольклору, символіці тощо. І це завдання – перше серед них. Воно присвячене прислівʼям. До цього моменту школяр вже неодноразово працював з прислівʼями у ході виконання різноманітних завдань, однак, вони завжди виступали в якості додаткового інструмента, тоді як тут вони – головний обʼєкт опрацювання. Отже, на екрані перед дитиною міститься зображення приказки або прислівʼя – нових для кожного наступного етапу вправи. Вони представляють собою лаконічні, але дуже образні, влучні та інформативні вирази. Ці вирази містять народну мудрість – різні відомості про навколишній світ, життєві уроки, завжди актуальну мораль. Приказки неповні, у них бракує хоча б одного слова. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб знайти слово, якого бракує, та вставити його у текст приказки чи прислівʼя, завершуючи його таким чином. Варіанти подаються під приказкою. Дитина уважно читає її та розуміє, в чому ідея цього невеличкого тексту. Зрозумівши основну думку, школяр вибирає серед варіантів слово, яке не лише підходить граматично, а й образно і ефективно посилить сенс приказки. Коли учень це робить, то проходить на новий рівень вправи, де треба виконати аналогічні дії з іншою приказкою або новим прислівʼям. Таким чином, дитина має нагоду доторкнутись до багатства цього пласту народної культури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.1
Народна скарбничка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися