Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Складовою народної культури також є національна їжа. Для нашої культури українська народна кухня грає не меншу роль, ніж для будь-якої іншої. Тут варто зазначити, що з причин певної плутанини (інколи випадкової, а інколи – і навмисної) ми самі часто нрен знаємо, яка страва є частиною нашої кухні, а яка – сусідів. Наприклад, вареники – це суто українська страва, яка лише згодом розповсюдилась по навколишнім країнам, народи яких інколи собі приписують цю смакоту. Така ж історія і з борщем. Отже, на екрані перед дитиною міститься зображення загадки, яка присвячена нашим українським традиційним наїдкам. Вона розташована на одній сторінці розгорнутої книги. На іншій – кілька малюнків, що зображують різні страви. Картинки деталізовані, кольорові, яскраві, тож за самим описом, що міститься у тексті загадки цілком можна зрозуміти, про що йде мова. Коли школяр вибирає картинку, яка відповідає опису в загадці, в її тексті водночас зʼявляється слово, яким ця страва називається. Підказкою для школяра є те, що загадки римовані, відповідно, перечитавши її текст, дитина бачить, чи збереглась рима та ритм. Якщо так, то відповідь правильна і її можна підтвердити. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Там буде інша загадка, яка описуватиме нову страву. Завдяки виконанню цього завдання учень розширює словниковий запас та запамʼятовує назви страв, з якими має справу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.6
Народні частування
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися