Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ремесла та різні види декоративного мистецтва – така ж частина народної культури, як поезія або фольклор. Варто сказати, українська культура – це частина загальноєвропейського середовища, тож протягом століть культури сусідніх народів дуже тісно взаємодіяли, тож автентичних видів ремесел або мистецтв нема. Всі займались ліпкою з глини, всі співали пісні. Однак, характерні лише для певного народу стилі та художні традиції, звісно, є, в тому числі й в українців. У ході виконання цього завдання дитина дещо дізнається про них. На екрані перед школярем міститься зображення розгорнутої книги. На одній її сторінці міститься зображення тексту, де описується той чи інший вид ремесел, або, наприклад, вид декоративно-прикладного мистецтва тощо. Описується матеріал, який використовують для роботи, результат праці, інколи – процес. Хай всі тонкощі залишаються невідомими, цього опису цілком достатньо для повноцінного лаконічного визначення. Над книгою знаходиться питання, на яке дитина має знайти відповідь. А варіанти в свою чергу містяться на сусідній сторінці. Наприклад, слід дати відповідь на питання про те, представник якої професії займається ліпкою з глини. Учень аналізує кожен варіант, згадує його значення. Тут важливо зазначити, що всі ці слова означають представників різних професій, які повʼязані з народним ремеслом: «ткач», «коваль», «гончар», «тесля». Дитині залишається згадати значення кожного слова, щоб вибрати потрібне, тобто, для цього прикладу, слово «гончар». І коли учень це робить, то проходить на наступний етап до іншого питання, присвяченого цій темі. Робота з питаннями більш корисна та краще запамʼятовується, ніж якби дитина просто вивчала ті чи інші визначення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.10
Народні майстри та їхні вироби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися