Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Життя людей підпорядковано певним природнім ритмам. Вони повʼязані зі зміною пір року, частин доби тощо. І серед цих ритмів знайшлось немало місця для особливих днів радості або смутку, днів, які присвячені різним цікавим подіям: святам, дням, присвячених для тих чи інших звичаїв, в тому числі й сакрального та магічного характеру, як, наприклад, пошуки цвітучої папороті в ніч на Івана Купала. У ході виконання цього завдання дитина узагальнить та структурує власні знання, присвячені цим народним звичаям. Отже, на екрані міститься зображення опису тої чи іншої традиції або народного звичаю. Поряд – ілюстрація до цього опису, яка не лише урізноманітнює візуальний ряд, а й досить істотно доповнює опис та додає йому певної емоційності. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, з чим повʼязана та чи інша традиція. Варіанти відповіді надаються під описом. Учень вибирає правильний, після чого проходить далі, на новий рівень завдання, де треба виконати аналогічний вибір, вже маючи справу з новим звичаєм в описі та іншими варіантами. Ця вправа є корисною тому, що дозволяє як структурувати знання про традиції та звичаї відомих та популярних свят, так і дає змогу заглянути у цей культурний пласт глибше. Такі традиції є частиною народної спадщини, і вони й зараз живі, й будуть практикуватись в майбутньому. Відтак між нами та нашими пращурами встановлюється звʼязок наслідування, який дає змогу багатьом краще зрозуміти своє місце в житті. Крім того, ці звичаї й самі по собі цікаві та корисні. При цьому варіанти, які подаються у цій вправі, дають змогу краще зрозуміти свята та різницю між повʼязаними з ними схожими на перший погляд звичаями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.3
Народні звичаї
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися