Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа закріплює вміння дитини знаходити граматичну основу речення і робить це таким чином, щоб дитина не знудилась, знову працюючи з цими елементами даної мовної одиниці. Учню завжди приємніше перевіряти чужу роботу. Знаходячи помилки, школяр відчуває себе вчителем, тож такий формат подання інформації є вдалим з точки зору привернення уваги дитини. Щоб визначити правильність виконання завдання, необхідно досить впевнено розбиратись у наданій темі. На екрані перед дитиною міститься зображення нового для кожного етапу речення. У ньому вже виділено граматичну основу, тобто підмет та присудок. Дитина уважно вивчає ті слова, які підкреслено. Учень знає: підмет, тобто член речення, який називає того, тих чи те, що виконує дію, необхідно підкреслити однією суцільною рискою. Присудок, тобто слово, яке називає саму дію, необхідно підкреслити двома рисками, які теж не перериваються і йдуть паралельно до слова. Підмет часто виражається іменником у називному відмінку, тоді як присудок – це традиційно дієслово. Учень перевіряє, чи такою є граматична основа наданого речення. Поряд з ним міститься зображення двох персонажів. Перший стверджує, що речення опрацьовано правильно – його варіант відповіді на це питання є зеленою «так». Другий заперечує: його варіант – то червоне «ні». Дитина аналізує граматичну основу. Якщо вона співпадає з виділеною, і якщо та була підкреслена правильно, то учень погоджується з першим персонажем. Якщо була допущена будь-яка помилка (наприклад, якщо підмет підкреслено як присудок), то підтримує другого персонажа та натискає на його відповідь. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії з іншим реченням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Вибираємо правильну відповідь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися