Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поступово, коли дитина вивчає структуру тексту, його будову, те, як речення, що входять до його складу, поєднуються у щось одне велике, поступово учень приходить до бажання або як мінімум до думки про написання тексту самостійно. Такий без перебільшень складний процес є суто творчим, тож у якісь рамки, окрім хіба тематичних, втискати його не варто. Однак, можна допомогти зробити перший крок. Ця вправа робить саме це, при чому робить досить цікавим способом. На екрані перед учнем міститься заголовок для тексту. Заголовок містить вказівку на те, на яку тему цей текст взагалі має бути. Під ними – порожня робоча зона. Туди необхідно перенести пункти плану до цього майбутнього тексту. Ці пункти мають містити думку для кожної структурної частини, які в майбутньому будуть оформлені у вигляді речень, що відокремлюються від інших за допомогою абзаців. План – це, можна сказати, лаконічний переказ тексту за допомогою відокремлених одне від одної фраз та речень. Варіанти вибору знаходяться під робочою зоною, яка, до речі, оформлена як великий аркуш блокноту. Пунктів плану більше, ніж звикла дитина – не три, по одному на зачин, основну частину та кінцівку, а хоча б чотири, відповідно до смислових частин майбутнього тексту. Для кожного пункту є пара варіантів, і дитина має вибрати, які слід використати для описаної у заголовку теми. Таким чином учень використовує відразу кілька специфічних навичок, що повʼязані з роботою з текстом: це і опрацювання заголовка, і створення плану тексту до його написання. При цьому варіанти до кожного пункту можуть бути схожі, однак, правильним серед них завжди є лише один, і дитина побачить, чому. Робочу зону оточують невеличкі малюнки, які тематично близькі до теми тексту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Підбираємо план до запропонованого заголовка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися