Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Народна культура – це щось більше, ніж сталі вирази, це – комплекс категорій світосприйняття, які стосуються людини і дають їй можливість по-особливому дивитись на навколишній світ. Зокрема, особливе місце в культурі нашого народу займають птахи, адже для українців наші крилаті друзі – не просто сусіди, а ті, хто відіграє певну роль у повсякденному житті. У птахах втілюється прадавня мрія людини про небесні польоти без обмежень; птахи потрібні у природі, адже серед них багато таких, що їдять комах-шкідників, але фактично немає нікого, хто приносив би серйозну шкоду сільському господарству; нарешті, з птахами повʼязано чимало прикмет та традицій. У ході виконання цього завдання дитина дізнається, що українська культура думає про птахів різного виду. На екрані перед школярем міститься зображення загадки – нової для кожного етапу завдання. Вона віршована, лаконічна, але разом з тим містить кілька речень. Загадки – така ж частина фольклору, як й приказки з прислівʼями. Вони образні та цікаві, а головне – корисні в якості розумової гри. Відгадкою на надану загадку завжди є назва певного виду птахів, і дитині залишається вписати назву у каркас слова, що знаходиться під текстом загадки. Одна клітинка відповідає одній літері. Коли школяр це робить, то проходить на новий етап завдання до іншої подібної загадки, присвяченій новому пернатому створінню. Загадка супроводжується ілюстраціями, які зображають цю птаху, тож відгадати її вкрай просто.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.2
Птахи рідного краю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися