Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Орфографія – це комплекс правил, які присвячені правопису, зокрема й тому, як саме на письмі передаються слова, сказані в усному мовленні. Для тренування правопису є кілька різноманітних завдань, і одне з них користується особливою популярністю у вчителів, адже використати його легко і водночас воно досить ефективне. Ця вправа має такий формат короткого диктанту. Щоправда, на уроках використовуються цілі тексти, а тут – лише короткий набір слів. На екрані перед дитиною міститься зображення робочого поля, де у стовпчик міститься кілька каркасів (тобто розташованих у рядок клітинок) для слів. Одна клітинка підходить для розміщення у ній однієї літери. Таким чином, число клітин є підказкою для школяра. Над ними знаходиться активна кнопка. Натиснувши на неї, дитина чує набір слів, які й треба вписати у цю робочу зону, при чому у правильній послідовності: перше почуте слово слід вписати у найвищий каркас, друге – у той, що знаходиться під ним. Дитина послідовно заповнює всі каркаси словами, які чує. Якщо учень не розчув те чи інше слово, то йому треба дочекатись кінця запису і ще раз натиснути на кнопку. Коли дитина вписує всі слова у робочу зону, то проходить на наступний етап вправи до іншого такого диктанту. Диктант речення робить акцент не стільки на правописі, скільки на знаках пунктуації – необхідно зосереджуватись на кожній паузі, аби розуміти, де знаходиться кома, де – крапка, а де інтонація вказує на наявність знаку оклику. На противагу такому формату подачі інформації це завдання пропонує працювати лише зі словами, щоб максимально досконало вивчити тему їхнього правопису.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.2
Пишемо слова за правилами орфографії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися