Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі дитина розбирала та опрацьовувала службові слова диференційовано – за видами, ціллю використання тощо. На цей раз учню пропонується дещо узагальнити свої знання та навички, повʼязані з цією темою. На екрані міститься зображення нового для кожного етапу речення. Воно завжди поширене і у ньому є кілька різних службових слів. Завданн полягає у тому, щоб виділити їх всіх. Дитина уважно вивчає речення, аналізує кожне слово, після чого, якщо воно є службовим, то виділяє його. Також під реченням міститься порожня клітинка, куди слід вписати цифру, що означає кількість цих слів. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії. Кожне речення супроводжується ілюстраціями, що зображують те, про що йде мова в тексті. Малюнки різноманітні, як й речення, тож дитині цікаво рухатись між етапами вправи. Завдання має потрійне значення. По-перше, воно змушує задуматись над значенням службових слів й над тим, що попри наявність кількох різних видів службових слів, між ними спостерігається більше спільного, ніж між сполучником й займенником. Саме через розуміння цієї різниці приходить практична можливість працювати з цими словами дійсно ефективно. По-друге, у вправі ніколи не бракує малих займенників, або довгих прийменників чи складних сполучників, тож дитина навчиться ще й дійсно ефективно, у контексті, а не просто серед набору слів, розрізняти їх. І по-третє, поступово вміння розрізняти та виділяти службові слова стає більш впевненим, і рухатись між етапами школяр зможе на швидкість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.11
Рахуємо кількість службових слів у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися