Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

План – це перелік головних смислових частин тексту, які мають певний порядок та відповідають структурі цього тексту. Правильна послідовність пунктів є дуже важливою, адже від неї залежить, чи правильно буде план відповідати структурі тексту та чи зможе передати його основну думку й тему. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розміщувати пункти плану у правильному порядку, аби вони відповідали тексту та його структурі. На екрані перед дитиною міститься новий для кожного етапу текст. Він короткий, але інформативний та повний. У ньому піднімається певна тема, він міститься основну думку і розкриває її. У тексті є зачин, основна частина й кінцівка, навіть якщо кожен з цих елементів представлено лише одним реченням. Під текстом міститься план до нього. Пункти цього плану розміщено у хаотичному порядку. Однак, пунктів небагато, тож зорієнтуватись у них буде досить просто. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб співвіднести план з текстом та пронумерувати пункти. Для цього дитина вписує відповідні цифри у порожні клітинки перед кожним з пунктів. Коли школяр це робить, то проходить на новий етап, де аналогічним чином необхідно опрацювати вже інший текст. Кожен текст супроводжується набором ілюстрацій, які доповнюються його та посилюють цікавість дитини до завдання. За допомогою цього завдання дитина поглибшає своє розуміння планів, що складають до текстів. Крім того, дитина також вчиться краще розуміти зміст текстів, з якими знайомиться. Особлива увага приділяється співвідношенню структурних частин тексту, тож школяр розумітиме, наскільки важливо, щоб зачин був перед основною частиною, а кінцівка – після неї.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Розміщуємо пункти плану у правильному порядку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися