Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує опрацювання конкретних типів тексту. Їх, як вже відомо дитині, всього три: опис, розповідь та роздум. Одна, варто зазначити, що будь-який новий текст, до якого б типу він не належав і з яким би жанром не співвідносився, є унікальним у тій чи іншій мірі. Тож за таким, здавалося б, маленьким списком типів текстів ховається буквально безмежне їх різноманіття. І ця вправа присвячена саме текстам-роздумам. На екрані перед учнем міститься зображення двох текстів, для кожного етапу нових. Вони структуровані, якісні та звʼязні. Їх супроводжують ілюстрації, вони мають заголовки. Один з них – завжди текст-роздум, а другий належить до будь-якого іншого типу. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб поставити біля тексту-роздуму зелений значок, а біля іншого – червоний. Як саме школяр визначає, який символ біля котрого з текстів слід поставити? Справа тут лише у тому, для чого цей текст було створено. Учень аналізує лише зміст текстів: роздум (або як його ще називають, текст-міркування) має розкрити внутрішні погляди автора, показати, що він думає на ті чи інші теми, які його погляди загалом та як він ставить до певної конкретної ситуації. Такий текст часто буває субʼєктивним і містить немало конструкцій, які мають оцінити подію, явище, навіть особу. Коли дитина знаходить текст, що має такі елементи, то вибирає саме його. Тут важливо зазначити, що тексти-міркування часто використовуються з навчально-виховними цілями, хоча надані тут не будуть мати моралізаторського змісту. Натомість ті тексти, з якими матиме справу дитина у ході виконання даного завдання, будуть пізнавальними і корисними для саморозвитку та розширення кругозору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.10
Розпізнаємо текст-роздум
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися