Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Граматика української мови вивчає три головні часи дієслів: минулий, теперішній та майбутній. У цьому українська мова має суттєву перевагу перед багатьма іншими, адже, скажімо, в англійській мові часів більше дюжини. Тим не менше, ця тема зовсім не є легкою для сприйняття дитиною, тому для її вивчення відводиться цілий комплекс завдання, і ця вправа відкриває його. Вона досить проста за форматом подання інформації. На екрані перед учнем міститься зображення робочого поля, що розділено на три зони. Кожна повʼязана зі своїм часом. Під ними міститься набір дієслів. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розприділити їх за категорією часу, перемістивши у відповідну зону. Таким чином в результаті цього розсортування має зʼявитись три стовпчики. В кожному – лише дієслова вказаного часу. Таким чином дитина, розсортувавши велику кількість слів, що належать до цієї частини мови, має можливість проаналізувати особливості того, як дана граматична категорія відображається на морфемному складі. Скажімо, дієслова «мріяв» та «ходив» є різними лексично, однак, маючи форми одного й того самого часу (минулого), вони мають тотожні закінчення. Коли школяр розсортує всі дієслова по робочим зонам згідно з їхнім часом, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, але слова будуть, звісно, іншими. Важливо, що на кожному етапі дитина працюватиме з тотожними словами, що мають різні форми часу, і таких наборів буде кілька. Щоб вправа не здалась одноманітною, увагу учня привертає її оформлення – робоча зона виглядає як великий екран, а по боках від нього знаходяться зображення різних персонажів, в компанії яких й буде працювати школяр.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Розподіляємо дієслова за часами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися