Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попереднє завдання вже акцентувало увагу на питаннях, які входять до складу визначення частин мови. Однак, саме ця вправа повʼязана безпосередньо з розподіленням всього словникового запасу української мови на іменники, прикметники, дієслова, прислівники та інші частини мови. При цьому виконання цього завдання має досить сильний акцент на ігровій механіці. На екрані перед дитиною міститься по два нових речення на кожному етапі вправи. Над ними міститься формулювання завдання, де вказано, що треба робити: перенести до слів умовні позначки. Під реченням є розшифрування цих позначок: що означає зображення яблучка, грушки, персика тощо. Дитина аналізує кожне слово у цих реченнях, після чого переносить до них відповідні позначки. Через використання цих символів, які означають назви частин мови лише в рамках вправи, і втілюється ігрова складова. Щоб виконати цю вправу, дитина спочатку вибирає один символ, що позначає, наприклад, іменник, після чого аналізує кожне слово на приналежність до цієї частини мови. Після того, як дитина розставить всі символи над необхідними словами, вона перейде на новий етап завдання до нового речення та схеми. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Розрізняємо частини мови
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися