Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення в тексті всі повʼязані між собою. Це може виражатись у зовнішніх формах: у наявності займенників, які в одному реченні вказують на те, що було названо у попередньому; у спеціальних словах на кшталт сполучників, що обʼєднують речення, навіть у ритмі, коли перше речення коротке, а потім, разом з наростанням темпу розповіді, і речення збільшуються, аби після кульмінації знову зменшитись до мінімальних конструкцій. Однак, все ж головний спосіб звʼязку речень в рамках тексту – смисловий. Попри те, що кожне речення містить певну закінчену думку, всі вони поєднуються у велику і досить цілісну конструкцію, для якої важливим є будь-який елемент. Це означає, що всі речення мусять бути присвяченими одній темі – просто по-різному. І всі разом вони утворюють одну велику головну думку всього тексту. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити в тексті зайве речення, тобто таке, котре не бере участь у цьому будівництві і не співпадає з іншими реченнями ані темою, ані думкою. На екрані перед школярем міститься текст. Кожне його речення відокремлено та знаходиться на своєму рядку. Дитина аналізує зміст речень, а також те, як вони поєднуються, про що розповідають. Знайшовши те з них, яке за змістом сильно вибивається з-поміж решти, дитина переносить його у поле під текстом – і проходить на наступний етап, де треба аналогічним чином опрацювати вже інший текст. Ця вправа дозволяє розвинути розуміння текстової інформації, тренує також аналітичні здібності, інтуїтивне розуміння мови та її одиниць, а також – сприяє розвитку відчуття мови, її темпу, правильності. Кожен етап при цьому ілюстровано картинками, що зображають предмети та явища, про які в тексті говориться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.3
Шукаємо зайве речення в тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися