Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вставні слова – особливі. Вони можуть не належати до конкретних частин мови, які дитина вивчила раніше. Однак, інколи дієслова, іменники та інші слова ситуативно можуть використовуватись в якості вставних. Така можливість є далеко не у всіх слів. У ході виконання даного завдання дитина навчиться орієнтуватись у них. На екрані перед школярем міститься зображення кількох рядків з різними словами. У кожному рядочку є слова, які завжди використовуються лише як вставні поряд – звичайні слова, що можуть виступати як в цій ролі, так і представляти ту чи іншу конкретну частину мови. Над рядками сформульовано завдання, де вказано, що саме треба знайти. Наприклад, необхідно виділити рядок, де не всі слова можуть використовуватись як вставні. В такому випадку дитина шукає строку, де хоча б одне слово ніколи не використовується для надання відомостей про мовця, не виражає його оцінки або ставлення до висловлювання та не означає ані впевненість, ані невпевненість. Або ж у завданні може бути сформульована інша мета пошуків: наприклад, знайти рядок, де всі слова можуть бути тільки вставними. Отже, школяр, керуючись наданим критерієм пошуку, оцінює кожен рядок та вибирає потрібний, після чого проходить на наступний етап завдання. Ця вправа дає можливість краще зрозуміти роль окремих слів. Вставні конструкції не є членами речення, адже не мають прямого стосунку до того повідомлення, яке в ньому міститься, а відтак і розпізнати їх досить легко, але тільки коли дитина отримує певний мовний досвід та практику роботи з цими словами, яку надає ця вправа. Також виконання цього завдання ефективно ілюструє різницю між вставними словами та всіма іншими. Це зробить використання таких конструкцій більш впевненим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Шукаємо зайвий рядок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися