Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Під час синтаксичного розбору речення його члени по-різному підкреслюються. Характер цього означає той чи інший член речення. Наприклад, простіше за все підкреслюються підмет й присудок: одна горизонтальна риска та дві паралельні. Означення підкреслюється хвилястою лінією. Додаток – лінією, яка переривається. Нарешті, обставина підкреслюється за схемою «риска-крапка-риска», тобто штрих-пунктиром. В результаті з'являється синтаксична схема речень, яка бере до уваги не конкретні слова, а певні ролі, які ці слова відіграють. У ході виконання цього завдання дитина опрацьовуватиме такі схеми. На екрані перед дитиною міститься речення, яке складається з кількох різних елементів у різному порядку. Під реченням знаходиться набір пустих табличок, куди потрібно перенести відповідні графічні позначки, що розташовані внизу. Учень аналізує речення, розбиває його на підмет, присудок та другорядні члени речення, після чого заповнює пусті таблички, підставляючи туди графічні позначки у тому порядку, у якому відповідні члени речення розташовані у реченні. Коли дитина відтворить схему речення, то перейде на новий етап завдання, де будуть вже нові члени речення та нова схема. Варто зазначити, що не на кожному етапі кількість графічних позначок внизу відповідає кількості членів конретного речення. Отже учень має уважно прочитати та проаналізувати речення, а вже після цього будувати схему. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Складаємо схему речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися