Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Пунктуація – розділ мовознавства, що вивчає розділові знаки та те, як, коли та з якими цілями їх слід використовувати. Рівень повідомлення, на якому пунктуація стає актуальною, – це речення, адже кожна така синтаксична конструкція має закінчуватись крапкою, знаком питання або знаком оклику. А в середині речення іноді зустрічаються коми, тире та інші розділові знаки, які мають те чи інше практичне та змістовне значення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у виборі розділового знаку для завершення речення. Варіантів лише три, тож вибір не такий вже й складний. Важливо зазначити, що питальний знак ставиться лише у випадку з питальними реченнями. Їх розпізнати можна за значенням (з їхньою допомогою мовець намагається дізнатись про щось), а також за допомогою специфічного порядку слів та використання питальних словесних конструкцій на кшталт «який», «чому», «чи не хотів би», а їх не так вже й багато, тож запамʼятати їх легко. І, врешті-решт, питальні речення відрізняються від інших інтонаційно. Вибір між крапкою та знаком оклику оснований саме на інтонації. Знак оклику ставиться лише у випадку, якщо речення промовляється голосно (що не завжди відображається на його конструкції та словесному складі), а також у випадках, коли мовець намагається звернути увагу на щось або когось і використовує специфічні слова типу «агов», «егей» тощо. Дитина аналізує кожне речення (а на одному етапі буде лише одне) і серед варіантів, що надаються для вибору, переносить до цієї синтаксичної конструкції той розділовий знак, що підходить даному реченню. Коли дитина це робить, то проходить на наступний рівень завдання до нового речення без останнього пунктуаційного знаку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Ставимо відповідний розділовий знак
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися