Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Інфінітив – особлива форма дієслова, яка називається також неозначеною, оскільки вона існує окремо від традиційних граматичних категорій слів, які належать до цієї частини мови, тобто поза часом та особою. Тим не менш, питання неозначеної форми («що робити?» та «що зробити?») надаються у визначенні дієслів. Це може викликати хибне враження, що інфінітив важливий скоріше з академічної точки зору, як відправна точка для вивчення дієслова. Існує безліч практичних царин, де використовується ця форма дієслів для повсякденного спілкування або передачі інформації. Зокрема, саме інфінітив використовується в інструкціях – спеціальних порадах, де дія є центром повідомлення. У ході виконання цього завдання дитина переконається в цьому. На екрані перед дитиною міститься зображення книжки у розгорнутому вигляді. На першій сторінці – набір з дієслів. Всі вони мають неозначену форму. На другій сторінці – інструкції до виконання певних дій. Там якраз дієслів і бракує. Оскільки граматично інфінітивні форми дієслів тотожні, окрім хіба категорії виду, вибір дитини залежить суто від лексичного значення цих слів. Школяр аналізує дієслова та вибирає ті, які підходять під контекст інструкції. Коли дитина робить свій вибір і завершує таким чином пораду, описану в книжці, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій. Таким чином учень не лише знайомиться з одним із випадків використання інфінітиву в житті, а й вчиться краще орієнтуватись в цих словах та конкретних контекстах, які вимагають їх використання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Створюємо інструкції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися