Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Символи грають дуже велику роль у житті людей. Будь-який предмет матеріальної культури, який використовується досить довго та має певну конкретну ціль, може мати ще й символічне значення. Однак, є й такі символи, які мають дійсно сильний вплив на оточуючих. Досить часто вони мають відношення до традиційного мистецтва, народної історії тощо. Наприклад, один із символів влади в Україні – це булава. Ця церемоніальна зброя здавна була символом влади гетьманів, і зараз Президент України, проходячи церемонію інаугурації, бере до рук саме булаву – не шаблю і не меч. Деякі з таких предметів використовуються як обереги – предмети, які акумулюють в собі здатність захищати своїх власників від різноманітних проблем та лих. Наприклад, таким оберегом є деякі візерунки вишиванки. Як звичайні символи, так й обереги є невідʼємною частиною традиційної народної культури українців, і у ході виконання цього завдання дитина вивчатиме саме їх. Отже, на екрані міститься опис такого символу або оберегу, традиційного саме для культури України. Дитина уважно читає цей текст. Під ним міститься набір літер, які розташовані у хаотичному порядку. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб перемістити ці букви таким чином, аби вони утворили слово, яке є назвою для описаного предмета. Завдання супроводжується малюнком. Він є лише прикрасою для вправи, не маючи в собі візуальної підказки і не маючи безпосереднього звʼязку з тим, що описано в тексті. Тож дитині доведеться опиратись лише на власні знання культурних явищ свого народу, а в якості підказки використовувати лише набір готових літер, з яких треба скласти слово. На кожному етапі міститься текст, що описує новий предмет, який має велике значення для нашого народу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.8
Символи та обереги України
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися