Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа закриває низку завдань, які присвячені вивченню членів речення. Тому її роль та значення полягають в узагальнені та закріпленні отриманих знань й навичок. Це завдання має нетипову механіку виконання, а саме – вікторину, при чому таку, що присвячена пройденому матеріалу. Опрацювання теми різних членів речення було здебільшого орієнтовано на практику. Однак, теорія для практики – важливе підґрунтя. Без знання правил та мовних норм реальні знання теми залишаються нічим не підкріпленими, а тому – невпевненими. Теорія без практики є безплідною, тож цей комплекс завдань є цілісним завдяки наявності акцентів на них обох. На екрані перед дитиною міститься зображення питання, яке знаходиться у робочій області, на білому фоні. Є два учасники вікторини, крім самого учня. Кожен з них відповідає на це питання по-своєму. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб вибрати, хто з учасників правильно відповідає на питання. Дитина аналізує його, після чого порівнює варіанти відповіді. Залишається лише вибрати такий, що підтверджений практикою та знанням правил самого школяра. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на новий етап до іншого подібного випадку. Ця вправа є не надто складною, адже все, що треба зробити дитині – це просто згадати, як вона виконувала завдання, які присвячені тому чи іншому питання. Вправа досить важлива, адже вона, окрім іншого, структурує знання синтаксису та робить їх більш системними й цілісними. Завдяки цьому уроки, які отримав учень у цій вправі і в даному розділі загалом, він запамʼятає дійсно на довго.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Цікава вікторина
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися