Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Екзотичні тварини на кшталт жирафи або слона дійсно можуть здивувати та вразити учня. Однак, ми часто забуваємо, що наша рідна, українська фауна не менш різноманітна, ніж екзотична – просто ми більше до неї звикли. Крім того, діти в останні роки все рідше бувають на природі, тож для них й наші лиси й борсуки можуть бути чимось дивовижним, не кажучи вже про велетнів зубрів або могутніх ведмедів, які ще залишились у Карпатах. Звісно, їхати та вивчати тварин у природному середовищі, не завжди можна, однак, дізнатись про українську фауну треба неодмінно. І дана вправа допоможе у цьому. Це завдання має великий акцент саме на ігровому аспекті. На екрані перед школярем міститься ребус – новий для кожного наступного етапу. Ця розумова гра дуже цікава завдяки використанню різноманітних образів та малюнків. Ребус – це зашифроване слово. Певна його частина, скажімо, один або два склади чи просто літера-друга, зображуються у вигляді малюнка. На ньому – той чи інший предмет, назва якого і входить до складу слова, як слово «сон» входить до складу «сонце», хоча вони не повʼязані між собою. однак, рідко коли так буває, що слово входить до іншого цілком. Зазвичай – лише частково. Якщо перед малюнком стоїть кома, значить, з назви зображеного предмета слід забрати першу літеру; дві коми значать необхідність забрати дві перші букви. Аналогічно, якщо коми стоять після картинки. Дитина розгадує ребус, після чого вписує у каркас відповіді під ним слово, яке вийшло в результаті. Далі учень проходить на новий етап, до іншого ребусу. Однак, завжди у рамках цього завдання відповіддю є назва тварини, яка живе на теренах України.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.12
Тварини нашого краю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися