Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Опрацювання тієї чи іншої теми має відносно схожу схему, тобто порядок структурування вправ, які їй присвячені. Спочатку дитину знайомлять з новим матеріалом. Після цього – дають можливість його закріпити. І вже після цього дають завдання, яке зосереджено на чомусь іншому, але у ході його виконання треба використати отримані раніше знання та опрацьовані навички. Ця вправа належить до третього умовного «ступеню». У ході її виконання дитина розгадуватиме загадку і водночас шукатиме ті чи інші члени речення. Загадки потрібні для того, щоб дитині було цікаво – загадки роблять із завдання цікаву та корисну гру. Крім того, дитина буде зосереджена на тексті загадки, а значить, на роботі з членами речення не буде концентруватись повністю. Зараз, коли йде мова вже про закріплення отриманих знань, це важливо, аби дитина навчилась вибирати члени речення автоматично, «на око». Це зробить дані навички більш впевненими у використанні. Отже, на екрані перед дитиною міститься зображення тексту загадки – нового для кожного етапу завдання. Текст загадки значно більший, ніж в попередніх вправах, які теж мали аналогічну тему. Одна загадка містить, як мінімум, одне поширене речення. Перш за все, її слід розгадати. Відповідь дитина вписує у каркас, який знаходиться під текстом. Кількість квадратиків співпадає з кількістю літер у слові-відгадці. Крім того, і це теж важливо, загадку супроводжуються ілюстрації. Вони є додатковою підказкою для школяра. Над текстом міститься формулювання завдання. Наприклад, знайти всі означення. У такому випадку дитина аналізує текст та знаходить вказаний член речення, виділяючи відповідні слова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
У світі цікавих загадок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися