Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У наш час існує безліч стилів музики: джаз, рок та метал, електронна музика різних різновидів. Однак, більшість з них дуже молоді: хіба блюзу скоро виповняється століття, популярна музика, як й згаданий вище джаз, ще молодші. А от у народній традиції пісня відіграє вкрай важливу роль стільки, скільки той чи інший етнос знає себе. От і для українців народна пісня є тим, що підтримувало, сповнювало сил та втіхи нас та наших пращурів протягом століть. У ході виконання цього завдання дитина дізнається трохи більше про цю традицію. На екрані перед учнем міститься зображення певного твердження, яке стосується народної музики. Воно є незавершеним. Під ними знаходиться кілька варіантів відповіді. Всі вони тематично повʼязані з темою, однак, правильним є лише один. Дитина вибирає його, після чого це слово стає частиною визначення. Школяр в свою чергу переміщується на новий етап, де познайомиться з новим цікавим фактом про музичну традицію України. Навколо робочої зони з цим визначенням міститься зображення народних мотивів, наприклад, парубка та дівчини у вишиванках тощо. Ці малюнки додають потрібного настрою, а крім того – просто прикрашають собою етапи завдання. Загалом, ця вправа є досить простою – ніяких особливих знань для успішного виконання завдання не потрібно. Однак, разом з тим ця вправа дає можливість дещо узагальнити знання, що повʼязані з народною музикою та структурувати їх, аби в майбутньому більш впевнено цими відомостями користуватись. Крім того, ця вправа звертає увагу дитини на важливість музики і, що важливіше, на її красу – тож може зацікавити учня у подальшому вивченні теми та знайомством з народною піснею, можливо, на практиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.4
Українська пісенна традиція
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися