Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує комплекс завдань, які присвячені вивченню видів речень. Для того, аби не просто зберегти, а й посилити цікавість школяра до цієї теми, механіка виконання вправи відрізняється від попередніх, а крім того – містить суттєвий акцент на ігровому елементі. У ході виконання цієї вправи учень буде відгадувати загадки. На екрані перед школярем на кожному етапі міститься текст нової такої загадки. Дитина уважно читає її. Учень бачить, що під нею міститься каркас для слова. Туди слід вписати відгадку. Загадка може мати форму всіх трьох видів речень: розповідного, питального й спонукального. Дитина має не лише знайти відповідь на загадку, а й вказати, до якого виду речень належить загадка. Загадки – старовина гра, яка не лише розважала наших пращурів (адже загадки є частиною фольклору, як приказки й прислівʼя), а й дозволяла розвинути розумові здібності, логічне мислення, вміння правильно аналізувати. При цьому загадки мають цікаву форму, тож не обовʼязково є питаннями. Коли школяр відгадує загадку й вибирає, яким видом речення вона є, то проходить на новий етап, де треба виконати подібну послідовність дій. Виразно читаючи загадку, учень легко зрозуміє, яким реченням вона є. Кожна супроводжується малюнком, на якому зображено того чи іншого персонажа. Цей герой ніяк не повʼязаний з текстом загадки або з відповіддю, і є простою засобом посилення інтерактивності завдання. Єдиною підказкою для школяра є кількість клітинок у каркасі відповіді. Число клітинок співпадає з кількістю літер у відгадці. Оскільки визначення виду речення є скоріше додатковим, а не основним завданням (адже концентруватиметься дитина саме на відгадуванні загадки), учень навчиться визначати вид речення майже інтуїтивно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Відгадуємо загадку та визначаємо її форму
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися