Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У культурному, історичному та в просто загальному сенсі водоймища завжди грали для нашого народу особливу роль. У древні часи річки служили природними кордонами, які позначали межі володінь князів. Крім того, деякі водоймища грали й більш важливу роль. Скажімо, ріка Дніпро протягом століть була важливою торговою артерією, річкою, по якій йшли кораблі в далеку Візантію. Саме Дніпро є частиною славетно «Шляху з варягів у греки». Кожне озерце в Карпатах має свою легенду, свою історію. Тож не дивно, що у комплексі завдань, присвячених культурі нашого народу, знайшлось місце й для вправи, яка повʼязана саме з водоймами. На екрані перед учнем міститься зображення робочого поля, в якому міститься те чи інше визначення. Воно повʼязане з водоймами. Перше за все дитина вивчає загальні назви та ієрархію слів. Наприклад, у визначенні надається назва кількох різновидів водойм: річки, озера, струмки. З-поміж кількох варіантів, що надаються у сусідньому робочому полі, міститься одне слово, яке є загальним визначенням цих слів. Його школяр і має знайти й виділити, після чого це слово посяде своє місце в реченні. Крім того, питання можуть стосуватися конкретного виду водоймі. Наприклад, ті чи інші з питань визначають особливості рік, визначають те, чи ставки відрізняються від морів тощо. Врешті-решт дитина проходить до завдань, де треба вказати назву конкретних водоймищ, що є важливими для нашої культури та історії: вже згадане вище Дніпро, ще одна велика українська ріка Південний Буг, Чорне та Азовське моря – у цій вправі будуть згадані всі головні водойми держави. Це допоможе узагальнити свої знання з природознавства.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.11
Водойми рідного краю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися