Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прийменники хоч є різновидом службових слів, недооцінювати їхню роль не варто, бо саме ці слова дозволяють назвати місцеперебування предметів та іншими способами виразити стосунки між словами або змінити їхнє первинне значення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься вибирати прийменник таким чином, аби він доповнив та завершив речення. Прийменник – все ж службове слово, відповідно його роль розкривається у спілкуванні. Ця вправа переводить теоретичні знання про прийменники у практичну площину, дозволяючи навчитись тому, як і коли саме ті чи інші прийменники використовувати. На екрані міститься малюнок – деталізований, образний, яскравий. Під ним знаходиться речення, яке описує картину. Малюнок не просто грає роль прикраси. У реченні пропущено прийменник, і без нього не так вже й легко зрозуміти правильно те повідомлення, яке у цьому реченні закладено. Дитина вивчає малюнок, аналізує речення, яке знаходиться під ним. Поряд – робоча зона з кількома прийменниками. Всі вони відрізняються одне від одного за тим, як саме вони змінюють значення слів, додаючись до них. Школяр вибирає серед них той єдиний прийменник, який підходить для наведеного речення. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап вправи, де аналогічно треба опрацювати нове речення. Акцент тут зміщується в сторону речень та фраз, тоді як прийменники сприймаються вже лише як слова, без яких донести думку це речення не здатне. Тож завдяки цій вправі учень не лише відточує вміння працювати з даною частиною мови, а й розуміє її вплив на спілкування.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.10
Вибираємо прийменник, якого не вистачає в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися