Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чим вільніше дитина може працювати з усним текстом, тим більш специфічними та детальними стають завдання, які з ним повʼязані, і з тим більшим обʼємом інформації працюватиме учень. Ця вправа дає можливість опрацювати дійсно великий текст, який містить як мінімум чотири поширені речення. При цьому дана вправа найбільш близька до формату звичного контрольного аудіювання, яке використовується у школі як одна з форм контрольних робіт. Ця вправа підсумовує знання дитини з цієї теми та її практичні навички роботи з усним текстом. Фактично, аудіювання – це переказ тексту, який дитина прослухала повністю. За правилами слід дослухати текст до кінця, щоб вже після цього починати писати те, що запамʼятала. На екрані перед учнем міститься зображення двох текстів, які подібні між собою, однак, залишаються різними – за деталями сюжету, іменами дійових осіб, обставинами подій тощо. Між ними знаходиться звукова кнопка. Дитина натискає на неї та чує текст. Коли учень прослухає його, то зможе вибрати який з наведених записаних текстів є більш правильним, близьким та відповідним переказам тексту усного. Коли школяр зробить свій вибір, то пройде на новий етап завдання, де буде інша пара варіантів переказу тексту. Зміниться, звісно, й той текст, що «ховається» за кнопкою. Для того, щоб зробити правильний вибір, дитина має уважно прослухати текст: звернути увагу на його сюжет, на кожну деталь. Після цього школяр вже починає опрацьовувати кожний варіант, співвідносячи його з тим, що почув. Учень сам для себе відповідає на питання про те, наскільки ці тексти співпадають. Точний переказ не мусить мати такий самий набір речень зі словами у такому ж порядку. Натомість вони збігаються за змістом, а не за формою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.8
Вибираємо вдалий переказ
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися