Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числівники не дарма відносять до іменникової підгрупи самостійних частин мови, адже синтаксично числівники повʼязуються з іменниками, описуючи кількість тих предметів, які вони називають. Утворюються словосполучення, де головне слово – іменник, а залежне – числівник, який відповідає на традиційні для себе питання «скільки?» або «котрий?». При цьому слова в даних словосполученнях мають поєднуватись граматично, тобто правильно узгоджуватись. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме у цьому узгодженні. На екрані перед учнем міститься зображення цифри, яка означає кількість предметів, а поряд з нею – іменник, який ці предмети називає. Дане слово надається у початковій формі, тобто у називному відмінку однини. Якщо цифра передає будь-яке інше число, окрім одиниці, то даний іменник треба перевести у форму множини. Після цього необхідно використати потрібну форму числівника, що буде узгоджуватись з даним іменником. Наприклад, якщо початково вираз виглядає «6(олівець)», то перекласти його у форму правильного словосполучення слід таким чином «шість олівців». За допомогою цього прикладу можна переконатись: числівник спонукає іменник прийняти ту чи іншу відмінкову форму. Дитина не має жодних варіантів відповіді. У робочі зони під наведеним виразом дитина має сама вписати правильне словосполучення, елементи якого відповідно узгоджені. Опиратись учень може лише на власні знання граматичних форм іменників й числівників, а також – на мовний досвід. Коли школяр впише словосполучення у правильній формі, то пройде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з іншим виразом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Записуємо словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися