Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожна морфема відіграє певну роль у мовленні. Префікс доповнює корінь слова по-своєму, виражаючи, скажімо, посилення якості за допомогою «пре-» або наближення за допомогою «при-». Суфікси використовуються, звісно, по-іншому. Окрема, є цілий набір суфіксів, що застосовуються для того, аби назвати жителів певного місця, села, міста чи просто території. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з ними. Особливість таких суфіксів в тому, що насправді їх небагато, однак, вони є вузькоспеціалізованими морфемами, які мають лише одну мету застосування. Тому, вивчивши їх, дитина легко навчиться і впізнавати такі суфікси, і використовувати їх самостійно. На екрані перед дитиною міститься зображення речення – нового для кожного наступного етапу. Там вказується місто, а також вписані незавершені слова, якими називають жителів цього населеного пункту. Поряд з реченням находиться зображення дівчинки та хлопчика, які наближені зі словами, які називають жителя міста чоловічої та відповідно жіночої статі. Це означає, що в цих випадках використовуються різні суфікси. Під фразою знаходиться кілька їх варіантів. Спочатку дитина опрацьовує назву жителя міста чоловічої статі і вибирає суфікси, які потрібні саме у цьому випадку, аби вже серед них вибрати один, який підходить для конкретного випадку. Потім те ж дитина робить і з суфіксами, які застосовуються для позначення жительки цього ж міста. Таким чином набір відповідних суфіксів зазнає структурування. Коли школяр вибирає потрібні суфікси та доповнює ними слова у реченні, то проходить на новий етап вправи. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.14
Жителі міст
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися