Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує безліч прикмет, які так само, як загадки, приказки або, скажімо, прислівʼя, входять до скарбнички народної мудрості українського фольклору. Деякі прикмети утворилися на історичних реаліях, інші – на досвіді наших пращурів у контакті з потойбічним, а є й такі, що узагальнюють знання та спостереження за природними обʼєктами, рослинами й тваринами. Наприклад, коли ластівки літають низько – це означає, що незабаром буде дощ. Така поведінка цих тонкокрилих птахів пояснюється тим, що вони відчувають зміни в атмосферному тиску – однак, люди цих змін не відчувають, тож ця інформація є потрібною. Важливо просто проявляти спостережливість – у цьому прикладі і в багатьох інших. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з тими прикметами, які повʼязані саме зі спостереженням природних явищ змін погоди. На екрані міститься опис такої прикмети – нової для кожного наступного етапу завдання. Текст прикмети є неповним. Перш за все, одне зі слів зображено незакінченим – у ньому бракує морфеми, що відповідає за граматичне значення слова, тобто закінчення. Крім того, не вистачає одного зі слів, того, яке означає, власне, висновок, котрий можна зробити з поведінки птахів та тварин. Текст прикмети знаходиться на фоні малюнку, що ілюструє її. Ця ілюстрація є очевидною підказкою для дитини, однак, необхідною, адже в наш час знання прикмет не є розповсюдженим. Отже, учень аналізує малюнок, розуміє, яке зі слів-варіантів під ним варто вибрати, аби доповнити текст прикмети, вписує закінчення у неповне слово. Після цього школяр проходить на новий етап до іншої прикмети. Вона буде повʼязана з новим спостереженням, але стосуватиметься саме природних явищ – зміни погоди, тиску, температури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.7
Живі барометри нашого краю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися