Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує закріплення на практиці знань дитини, що присвячені такій темі як граматична категорія особи дієслів. Дане завдання пропонує механіку виконання, яка робить значно більший акцент на самостійності, ніж попередні вправи цього циклу. Замість того, щоб підбирати потрібні особові закінчення з-поміж кількох варіантів, дитина буде самостійно змінювати слова за цією категорією, при чому шукати школяр буде аж дві форми: першої та третьої особи множини. На екрані перед учнем міститься зображення розгорнутого зошита. На його середині міститься клаптик паперу з початковим дієсловом, що подається в неозначеній формі. На одній сторінці – перша робоча область, що знаходиться під займенником, до якого має підходити потрібна форма дієслова. На іншій – аналогічна робоча область під іншим займенником. Різниця між особовими формами як раз і виражається у тому, що вони підходять для поєднання з різними займенниками: «ми бачимо» й «вони бачать»; «ми йдемо» й «вони йдуть». Морфемний склад дієслів відрізняється, а таких варіантів досить багато – цілих шість, і це враховуючи, що слова можуть мати форму теперішнього або майбутнього часу (відрізняючись між собою), тоді як дієслова минулого часу змінюються ще й за родом. Ця вправа дозволяє опрацювати лише дві форми (адже займенники у зошиті – це завжди «вони» та «він»), але значно покращує структурованість форм дієслів у сприйнятті дитини. Під початковим словом міститься спеціальна активна кнопка зі знаком питання. Коли школяр на неї натискає, то бачить довідку, яка допоможе йому розібратись в особах та числах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.12
Змінюємо дієслова у І та ІІІ особах множини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися