Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числівник – це самостійна частина мови, яка належить до іменникової групи, означає число або кількість та відповідає на питання «скільки?» та «котрий?», маючи в деяких формах категорію роду, завжди змінюючись за відмінками та за своїм лексичним значенням уточнюючи та опрацьовуючи категорію числа. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з числівниками –  впізнавати їх у тексті. Ця вправа має на меті нагадати дитині про цю частину мови та підготувати учня до виконання більш важких завдань, які присвячені даній частині мови. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення нового речення. Воно є досить великим – поширеним, повним та таким, що має особливий акцент на кількості названих у ньому обʼєктів. Числівник не дарма належить до іменникової підгрупи частин мови – він безпосередньо повʼязаний з іменником, описуючи кількість того, що він називає. Дитина читає речення, знаходячи слово, що має це значення. Воно має відповідати на питання, які названо вище в тій чи іншій формі, а головне – називати число. Коли дитина виділить всі числівники у реченні, то пройде на наступний етап. Кожна фраза детально проілюстрована. Ця вправа є досить простою, тому що впізнати числівники в тексті легко, однак вона й корисна, адже підготує дитину до роботи з цією частиною мови та нагадає, як виглядають слова, що до неї належать. Крім того, кожне речення, хоча й містить імпровізований сюжет, але розповідає про цілком життєві обставини, тож дитина має нагоду побачити також й те, коли  використовуються числівники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Знаходимо числівник у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися