Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ледь не всі завдання, які виконує дитина в рамках цього навчального циклу, супроводжуються малюнками. Іноді вони просто прикрашають вправу, інколи – урізноманітнюють візуальний ряд, а час від часу й можуть грати роль важливих або навіть обовʼязкових для опрацювання підказок. Так чи інакше, але малюнки для дитини відіграють важливу роль, адже школяр у цьому віці неодмінно звертає на них увагу. Однак, малюнок, що супроводжує вправу, та ілюстрація до тексту – це все ж не одне й те саме. Ілюстрація є візуальним образом, який чітко повʼязаний з текстом. Вона може зображувати те, про що в тексті йдеться, одного з дійових осіб або навіть цілі сценки. Підбір ілюстрації є особливо важливим, коли текст представляє собою наукову або енциклопедичну статтю. Тоді ілюстрація має зображати саме те, про що йдеться у тексті, при чому не останню роль грає деталізація, правильне відображення всіх рис та інші особливості малюнка, які допоможуть учню краще запамʼятати обʼєкт вивчення. На екрані перед учнем міститься текст. Він знаходиться на сторінках розгорнутої книги. На іншій сторінці – кілька малюнків. У формулюванні завдання вказано мету, яка ставиться перед дитиною, і полягає вона у тому, щоб вибрати малюнок, який був би повʼязаний з текстом і служив би його ілюстрацією. Паралельно у завданні вказується й тип тексту, тож учень має нагоду, читаючи речення, переконатись у тому, яку саме роль вони грають: розповідають про щось, описують те чи інше явище або предмет, чи все ж містять роздуми автора. Школяр вибирає потрібний малюнок, після чого проходить на новий етап до іншого тексту та нового набору картинок для опрацювання. Тип тексту теж буде не таким, як на попередньому етапі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Знаходимо малюнок, який найбільше підходить до тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися