Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-яка дитина любить шукати, знаходити та виправляти помилки. У таких завданнях школяр відчуває себе вчителем, приміряє на себе цей образ та, можливо, дійсно краще засвоює інформацію. Коли учень виконує вправу, яка має перевірити його та отримані ним знання, він трохи нервується. Коли дитина сама перевіряє когось, то будь-які хвилювання зникають – вся робота вже зроблена. Хоча, звісно, це не так: для того, щоб перевірити правильність завдання, необхідно розбиратись у даній темі якнайкраще. Особливо актуальним формат перевірки дитиною чужих помилок є для роботи з числівником. Велика кількість слів, що входять до складу цієї частини мови, відсутність морфемного звʼязку між тотожними кількісними та порядковими числівниками, складнощі з правописом – все це є причиною того, що саме у використанні числівників так часто й допускаються помилки. Із деякими з них дитина познайомиться протягом виконання даного завдання, щоб більше не допускати. На екрані перед учнем міститься зображення речення, де було вжито числівник. Речення лаконічне, але поширене, і числівник відіграє у ньому істотну смислову роль. Однак, було допущено помилку у його використанні. Дитина має проаналізувати контекст та зрозуміти, в чому ця помилка. Наприклад, числівник було написано правильно, граматичних помилок нема, однак, некоректно вибрана сама форма слова. Під реченням міститься каркас правильного числівника. Єдина підказка для дитини – це кількість клітинок, яка відповідає числу букв у цьому слові. Школяр вписує потрібний числівник у правильній формі, який має замінити помилково вжитий, після чого проходить на наступний етап до іншого неправильного речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Знаходимо помилку в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися