Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує досить велика кількість числівникових форм. Ці слова діляться на кількісні та порядкові. Є збірні числівники, а поза тим – всі вони мають категорію відмінку, а деякі – ще й роду. Відповідно утворюється досить велике різноманіття комбінацій форм, категорій й особливих випадків. Орієнтиром при виборі тої чи іншої форми служить, звісно, головне слово, яке й описує числівник, тобто іменник. У ході виконання цього завдання, яке підсумовує знання та вміння дитини, присвячені граматичній зміні числівників, учень тренуватиметься серед кількох варіантів відшукувати правильні словосполучення з числівником. На екрані перед дитиною міститься кілька таких словосполучень на кожному етапі завдання. Лексично вони всі тотожні, однак відрізняються граматично як числівники, так й іменники, що входять до їхнього складу. Завдання полягає у тому, щоб з-поміж цих варіантів вибрати правильний. Всі інші будуть містити у собі помилку, іноді очевидно, а іноді й таку, яка є досить поширеною між учнями. Школяр аналізує кожне словосполучення окремо і визначає, чи правильно у ньому вжито іменник, чи правильно – числівник, і чи ефективно вони були поєднання, зокрема, чи є між ними узгодження, адже іноді одне з двох слів має правильну форму, однак, неправильним є все словосполучення. Коли дитина вибере один правильний варіант, а всі неправильні позначить відповідними позначками, то пройде на новий етап до нового випадку форм словосполучення з числівником. При цьому словосполучення подаються не поодиноко, вони ніби вписані в структуру малюнку, де є кілька персонажів, що ніби звертаються до дитини. Це надає більшої інтерактивності даному завданню.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.8
Знаходимо правильно утворені словосполучення з числівником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися