Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця пізнавальна вправа є гарним тренажером для мовленнєвого мислення, логічних та аналітичних здібностей. На екрані перед дитиною міститься кілька тезисів. Кожне твердження описує ту чи іншу прикмету певного об’єкту, який не називається, а зображується за допомогою малюнка, що знаходиться поряд з реченнями. Ці ілюстрації деталізовані, виконані у гарному стилі дитячої традиційної ілюстрації (округлі форми, великі очі у живих об’єктів, яскраві кольори), тож учню буде легко впізнати вже знайомі йому предмети, явища та істот. З-поміж тезисів учень має обрати той єдиний, який дійсно характеризує об’єкт, відображаючи певну його прикмету. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап для виконання аналогічної дії. Важливо, що коли дитина рухається між етапами (і цей рух не обривається, навіть якщо учень помилиться з відповіддю), інформація подається й у візуальному, й у текстовому варіантах, а сам предмет, описаний реченнями, не називається. Це покращує асоціативне мислення дитини та здатність до концентрації уваги.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Добираємо речення до малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися