Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери, як і слова, хоча є значно меншими елементами мови, теж можуть бути написані, тобто зображені, на письмі, за допомогою окремих елементів – ліній різної довжини та окружностей. Але з друкованими літерами ще цікавіше, бо вони будуються більш складним набором ліній. У ході виконання цієї вправи дитина вчитиметься впізнавати літеру та доповнювати її. Краще за все для цього підходять сірники, які використовуються у оформленні цієї вправи як будівельний матеріал для літер. Кожна риска – це певна кількість сірничків. Наприклад, літера «Г» містить кілька вертикальних сірників, і до верхньої точки цієї вертикалі приєднана менша кількість горизонтально «покладених» сірників. Але на екрані дитина бачить неповну літеру, тобто таку, в зображенні якої бракує сірничків. У завданні вказано, яку літеру має зобразити дитина. Учень за допомогою додаткових сірників доповнює контури літери, вкладаючи їх на свої місця. Після цього дитина проходить до наступного завдання, де має виконати аналогічну дію. Окрім літери на екрані є й зображення предмета, відповідного їй за першою літерою слова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Доповнюємо літеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися