Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Письмова мова, як і усна, має два типи роботи з інформацією: її сприймання та вираження. Коли дитина вчиться читати, вона осягає вміння сприймати інформацію, яка передається на письмі. Але не менш важливим є навичка цю інформацію самостійно виражати, тобто писати. У школі дитина вчиться це робити за допомогою паперу та ручки, але, використовуючи технологічні пристрої, учню доведеться не писати, а друкувати. Саме це вміння й тренується завдяки цьому завданню. На екрані дитина бачить літеру. Вона має приємний вигляд та досить цікаве оформлення, наприклад, її може обіймати гарно намальована тваринка. Дитина впізнає цю букву. Після чого на клавіатурі (або справжній, якщо дитина працює за компʼютером, або сенсорній – якщо за планшетом) знаходить цю ж саму літеру та вводить її у порожнє поле. Після цього учень проходить далі, до наступного етапу, де побачить на екрані вже іншу літеру, хоча механіка виконання вправи залишається такою ж, як і раніше. Важливо, що рухаючись з рівня на рівень, дитина поступово запамʼятовує місцезнаходження літер на клавіатурі та вчиться орієнтуватись у ній.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Друкуємо літери (часто вживані)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися