Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери на клавіатурі знаходяться не за абеткою не дарма. У центрі клавіатури розміщені ті, які люди використовують частіше, а по краях – рідше. Таким чином, друкувати стає значно простіше і, коли людина пристосовується до цього, швидше. За допомогою цієї вправи дитина зуміє засвоїти це. У ході виконання завдання учень буде друкувати саме ті літери, що знаходяться на периферії клавіатури, бо використовуються вони рідше за інші. На екрані дитина бачить літеру. Буква зображена цікаво – в її оформлені використаний не тільки яскравий колір, а й певний образ, наприклад, тваринки, назва якої починається з цієї літери. Це не тільки корисно для словникового запасу, а й для розвитку памʼяті. В деяких випадках зображення частково переплітається з контуром літери, що стимулює більшу сконцентрованість дитини на ній, необхідну для того, аби точно прочитати літеру. Коли дитина зрозуміє, яка буква перед нею, залишається тільки знайти її на клавіатурі та записати у порожнє поле, натиснувши на неї. Коли учень це зробить, то перейде до наступного етапу вправи, де побачить перед собою вже іншу літеру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Друкуємо літери (рідше вживані)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися