Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання продовжує низку вправ, що присвячені роботі зі складами слів. Цього разу дитина не просто буде працювати вже з відомими елементами, а сама писатиме склад. На екрані перед учнем міститься зображення предмета. Малюнок виповнено у приємному стилі, він деталізований та нагадує ілюстрацію з дитячої казки. Також над ним знаходиться кнопка, натиснувши на яку дитина почує, як звучить задане слово. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб записати у порожнє поле перший склад цього слова. Причому це зробити дитина має самостійно, без буквених підказок. Отже, для цього учню необхідно пригадати написання слова, орієнтуючись на його звучання, а далі визначити, які саме перші літери утворюють необхідний склад. Учню треба памʼятати, що у складі завжди має бути голосний. Коли ж дитина запише у порожнє поле склад, то пройде до наступного етапу, де треба виконати аналогічну дію, тільки вже з іншим словом, а отже -  і новим першим складом. Навіть якщо учень припуститься помилки, то все одно перейде на наступний етап, побачивши спершу правильну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Друкуємо склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися