Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Завдяки цьому завданню дитина вчиться на практиці відновлювати буквений ряд слова. Літери є будівельним матеріалом для словесних конструкцій, і у випадках, якщо певних літер бракує, лексичний зміст слів теж страждає, деформуючись або зовсім зникаючи. У ході виконання цього завдання учень буде доповнювати буквений ряд тими літерами, які, ставши на свої місця, відновлять і значення слова. На екрані перед дитиною міститься зображення такого неповного слова. Одна буква в його середині пропущена. Під ним є кілька варіантів, кілька різних літер, але тільки одна з них, ставши на пропущене місце, зробить слово повним, повернувши йому первинне значення. Коли дитина обирає потрібну літеру та переміщує його до порожньої клітинки, то проходить на наступний етап завдання, на якому треба виконати аналогічні дії, але вже з іншим словом та новими варіантами літер для його відновлення. Зображення супроводжується ілюстрацією того предмета, який це слово називає. Це водночас є і підказкою для дитини, і візуальним доповненням, яке робить вправу більш цікавою. Причому рух між рівнями здійснюється незалежно від того, чи правильну відповідь дає дитина на кожному з етапів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Гра "Віднови слово"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися