Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виділяється декілька підгруп приголосних звуків, серед яких є глухі. Їхня особливість полягає у тому, що при творені глухих звуків набагато більшу роль відіграє шум, ніж голос. У ході виконання цього завдання дитина буде повторювати відомі їй глухі приголосні і використовувати їх. На екрані перед учнем зображено повноцінну ілюстрацію: молода пані з візочком підходить до прилавку, щоб вибрати для себе овочі та фрукти. Але їй потрібен лише той, назва якого починається на глуху приголосну, вказану у завданні. Саме його має вибрати дитина, допомагаючи персонажу вправи, і перемістити до візочка. Після цього учень переходить до наступного рівня завдання, де на прилавку будуть нові плоди, а шукати треба буде той, що починається вже іншою літерою. При цьому завдання досить приємно оформлене за рахунок візуального ряду. Всі овочі та фрукти виглядають апетитними, кольори – яскраві, хоча й не надто, а форми обʼєктів приємні для ока. Важливо, що на кожному з рівнів вправи дитині треба знайти предмет, назва якого починається виключно на глухий приголосний. Тож рухаючись з рівня на рівень, дитина вивчить та повторить кожен з них.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Глухi приголоснi
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися