Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Окрім того, що іменники та дієслова відрізняються за значенням та питаннями, є між ними ще одна суттєва відмінність. Слово, яке називає предмет, здебільшого використовується тільки для цього: у одного об’єкта нечасто може бути дві однаково вірні назви, так само як і один і той самий іменник рідко використовується для називання кількох різних предметів. Дієслова більш універсальні. У ході виконання цього завдання дитина зможе навчитись підбирати до одного й того самого предмета кілька дієслів, які відрізняються між собою, але вірно характеризують описаний предмет за діями. На екрані перед учнем зображено малюнок істоти чи предмета. Істота, скажімо, качка, вміє плавати. Але окрім цього вона ще й добре літає. Отже, для неї підходять обидва ці дієслова. Під малюнком таких слів кілька. Дитина має уважно їх прослухати і вибрати з-поміж них ті (а їх буде декілька, але не всі слід виділяти), які дійсно підходять для опису цього об’єкта. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії вже з іншим об’єктом. Всі малюнки якісні та виконані у стилі, який нагадує ілюстрації до дитячих книг, тому учням буде цікаво рухатись між етапами завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.5
Обираємо дії відповідно до малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися