Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери використовуються різними способами. Зокрема, у абетці біля кожної літери міститься малюнок предмета, який на цю букву починається. У ході виконання цієї вправи дитина схожим чином тренуватиме свій словниковий запас і водночас – вміння користуватись літерами як ефективним інструментом. На екрані дитина бачить яскравий та багатоскладовий малюнок. Наприклад, галявину, на якій зображено кілька фруктів. Всі вони різні, але назви деяких починаються однією і тою самою літерою. Над малюнком міститься завдання, у якому вказано, якою літерою починаються назви плодів, що потрібні малюку. Дитина бачить зображення, аналізує його, знаходить всі фрукти та пригадує їхні назви і, що головне для виконання вправи, як пишеться перша буква кожної з цих назв. Після цього дитина виділяє натисканням ті фрукти, що починаються із вказаної літери. Зробивши це, дитина проходить далі, на новий етап вправи, де має знову виділити всі предмети з-поміж великої групи обʼєктів, що починаються на вже іншу  літеру. Цікавість дитини до виконання цього завдання підсилюється тим, що всі малюнки виконані якісно, яскраво та деталізовано.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Обираємо предмети, які починаються однією літерою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися